EN
|
TR

Kongre Merkezi / JW Marriott

JW MARRIOTT Ankara, ABD ve Dünya’nın 70 ülkesinde 3500’ün üzerinde turizm yatırımına  sahip Dünya’nın en önde gelen konaklama zinciri Marriott International’ın lüks otel  markası JW Marriott’ın Türkiye’deki ilk otelidir.

JW Marriott Ankara, farklı damak tadlarına hitab ederek ilham verici ve müthiş bir mutfak deneyimi sunan tarz sahibi restoran ve barları, şehrin en genişi olmaya aday karakteristik  ve ferah misafir odaları ile konuklarını ağırlamaktadır.

Toplantı grupları için farklı büyüklüklerde tasarlanmış gün ışığı alan toplantı ve balo salonları ile de farklı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Spa ve wellness merkezi, sporseverler için son teknolojik imkanlar ile donatılmış fitness merkezi, acık ve kapalı havuzları ve luks markaların seçkin ürünlerinin yer aldığı butikleri ile lüksü ve  konforu misafirlerine bir arada sunmaktadır.

JW Marriott, 30’u suit, toplam 413 oda ve Royal Griffin Suiti ile misafirlerini ağırlamaktadır.  Kusursuzluk felsefesi JW Marriott’da ayrıcalık yaratan ayrıntılara da yansımakta olup, kişiye özel  etkinlik çözümleri sunmaktadır. Bu anlayışla JW Marriott, 1.381 metrekarelik Angora Balo Salonu’nu  organizasyonların büyüklüğüne göre küçük ebatlara bölerek anlara özellik katmaktadır.

JW Marriott, Türk ve Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri de misafirlerine  Fires & Flavours, JW Steakhouse, Velocity Sports & Entertainment, Karma Cafe& Cool Bar, Sky Vue Lounge & Terrace isimli birbirinden özel mekanlarda sunmaktadır.

Adres: Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:1 Söğütözü 06520 Ankara

Telefon: +90 312 248 88 88  

Faks: +90 312 248 88 99

www.jwmarriott-ankara.com/